ÜRÜNLER

PVC DOĞRAMA

Kapı, pencere, kanat, orta kayıt, siding gibi elemanların hazırlanmasında kullanılan profillere PVC doğramalar adı verilmektedir.

PVC Doğramalar; sürme, katlanabilen, tek kanatlı, karolaj çıtalı, çift kanat takılabilen kasa vb. şekillerde yapılabilmektedir.
Karolaj çıtalı PVC doğrama
Sürme PVC doğrama
Karolaj çıtalı sürme doğraması
Katlanabilir PVC doğrama

detaylı bilgi

Kahraman Pen Pvc Doğrama

MERDİVEN KORKULUĞU

Merdivenlere hem güvenlik hem de güzellik katmak için kullanılan merdiven korkulukları mekanlarınıza zerafeti getiriyor.

detaylı bilgi

Kahraman Pen Merdiven Korkuluğu

PİLELİ SİNEKLİK

Patentli üründür . Güneşlik bölümüne uygulanan, kir tutmayan, metal alaşımlı tül ve dış hava şartlarına dayanıklı pileli kumaş seçenekleriyle dekoratif görünür. İstediğinizde sineklik, istediğinizde güneşlik , gerek duyulduğu kadar hem sineklik hem de güneşlik olarak kullanılabilir. Sizi hem haşerelerden, hem de rahatsız edici güneş ışıklarından aynı anda koruyan sistem kolay monte edilir, rahat çalışır. Montaj klipsleri sayesinde dışardan vida veya bağlantı elemanları görünmez.

detaylı bilgi

Kahraman Pen Merdiven Korkuluğu

KATLANIR CAM

İstediginiz zaman balkonunuzun cam kaplama bölümünü açıp kapamanıza imkan veren son derece estetik ve fonksiyonel bir sistemdir. Cam balkonunuzu oluşturan cam kanatlar, üst ve alt raylar sayesinde hareket eder.

detaylı bilgi

Kahraman Pen Merdiven Korkuluğu