Winsa SAPANCA BAYİ
Kahramanpen olarak, Winsa PVC ve Kapı Sistemleri'nin Sapanca Bayiliğini yapmaktayız.

Winsa HAKKINDA

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri’nin üretim ve satışına 1998 yılında başlamıştır.
Winsa ürünleri, Kocaeli Sarımeşe’de 34.000 m² ’si kapalı olmak üzere toplam 40.000 m² alan üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.

Ham maddenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslarası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmektedir. Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren markamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır. Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri 250’ye varan üretici bayisi ve 550’yi aşan satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun fark edilir showroom yapısı, bayilerinin güler yüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Winsa’yı rakiplerinden ayıran en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.

Winsa, nihai tüketicilerin, mimarların ve mühendislerin her türlü beklentisine ve taleplerine yönelik ürün ve sistemler sunmaktadır. Türkiye’de ilk olarak üretilen 90 mm profil genişliğine sahip Revotech Gold ve 84 mm genişliğine sahip Revotech Sistemleri, Dorado Gold, Dorado Gold serisine uygulanabilen Shield (Alüminyum Kapak), Dorado Gold Ultra Kasa, Safir, Carina, Panorama HS 76 (Hebeschiebe), Vela Gold ve Vela Sürme Sistemleri, Winstor PVC Panjur ve Winkepenk olmak üzere 13 ayrı serisi bulunmaktadır.

Ayrıca katlanır kapı, paralel sürme, pivot pencere ve içe-dışa açılan PVC sineklik olmak üzere sistem çözümünü sağlayan 150’nin üzerinde profil tipi ve 16 renk alternatifinin yanı sıra, kalitesi dünya tarafından da kabul edilmiş Winsa markalı ve ithal, her türlü çözüme yönelik donanım seçenekleri ile kaliteye verdiği önemi satış sonrası müşteri hizmetlerine yönelik yaklaşımları ile birleştirerek yenilikçi ve öncü bir marka olduğunu sektöründe kanıtlamaktadır.

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri, kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu serileri oluşturan profillerin üretiminde uluslarası standartlara, EN, RAL ve TSE normlarına titizlikle uymakta ve bunun yanı sıra gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte, aldığı sayısız kalite belgesiyle kalite konusundaki gücünü de kanıtlamaktadır.

Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir yandan da değer yaratarak, içinde bulunduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan, varlık sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel değer ve prensiplerden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır. Winsa olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur.